Maria Scare Měsíc
Diskografie skupiny Maria Scare
NEJBLIŽŠÍ KONCERT

12.12.2020
Kamina Boat
Smíchovská náplavka
Praha 5
Začátek: 21:00
REPORTÁŽE

informace z minulých akcí Maria Scare (zde).
Singl 2014
Singl 2014

Singl se dvěma skladbami - Jimi, Krásnej a prázdnej. Singl byl vydán pouze v limitovaném počtu a byl rozdán na Vánočním koncertu 2014, kde ho všichni návštěvníci koncertu dostali zdarma ke vstupence. Obě skladby jsou nyní k dispozici k volnému stažení v rubrice texty+mp3.
CD Maria Scare 3
Maria Scare 3 (2012)

Třetí řadové album Maria Scare se jmenuje jednoduše "3". Nahráno bylo v pražském studiu Hostivař u Zdeňka Šikýře. Chcete-li si toto CD za 100Kč objednat, klikněte sem.
CD Pěna
Pěna (2005)

CD vznikalo v letech 2002-2005 a vydáno bylo opět vlastním nákladem. Nahráno bylo vlastními silami na staré faře v jihočeské obci Horní Pěna. Chcete-li si toto CD za 100Kč objednat, klikněte sem. Celé album ve formátu mp3 si můžete stáhnout v rubrice texty+mp3
Promo singl 2002
Promo singl k albu Pěna (2002)

Na promo singlu jsou dvě nové skladby (Jdu na smrt, Jsem šílenej - možno stáhnout mp3 v rubrice "texty a mp3") z alba Pěna. Promo bylo vydáno k vánočnímu koncertu 2002 a distribuováno pouze tam (všichni návštěvníci tohoto koncertu dostali singl zdarma).
Obal singl
Singl Rock for People (2001)

Díky vítězství v soutěži festivalu Rock for People 2001 byly zařazeny dvě skladby (Za pár, Valhalla) na sampler festivalu. Ten byl k dispozici přímo na festivalu a dostali ho i předplatitelé hudebních časopisů (Rock a Pop, Beng a dalších). Maria Scare přidala k těmto skladbám jednu živou nahrávku (Magdalena) a vytvořila tak nový singl.
Obal Best Off
Maria Scare - Best Off (1999)

V roce 1999 vydala Maria Scare vlastním nákladem svoje debutové album Best Off. Deska se nahrávala v černošickém studiu Solisko a pokřtil jí v říjnu 1999 Aleš Brichta v pražském klubu Rockcafe.. CD si za 100Kč můžete objednat e-mailem.
.
RC Kain - Praha 3 Husitská 1
FajnRockMusic Radio
Music Page - Kapely, koncerty, recenze, foto, souteze, nastroje, shop
...
Rockový magazín Rockshock
Internetový obchod s Punk&Rock souvenirs
designworkshop.cz
Internetová kavárna Venice

Chcete zde mít svůj odkaz?

Stačí pouze zařadit odkaz Maria Scare na vaše stránky a poslat e-mailem vaše logo.
Umístěte náš odkaz na Vaše stránky

grafika a design: Petr Polák